Motocykle które chcemy państwu zaoferować pochodzą wprost z Brytyjskich firm ubezpieczeniowych. Każdy z nich jest uszkodzony, jedne delikatnie np. po próbie kradzieży czy przewrotce na postoju, inne po przygodzie komunikacyjnej czy tzw. "szlifie". Nabywca zawsze wie co było w motocyklu uszkodzone, jaki jest jego autentyczny przebieg i stan, nikt nie "szykuje" tam motocykli do sprzedaży i nie koryguje przebiegu. Gdy już kupimy interesujący klienta motocykl i sprowdzimy go na zlecenie, klient o naprawie decyduje sam, przeprowadza ją we własnym zakresie lub powierza ją nam, zapewniamy profesjonalną naprawę zgodnie ze sztuką i wymaganiami. Jeśli chodzi o dokumentację, oprócz dowodu rejestracyjnego klient na życzenie otrzymuje komplet dokumentów do rejestracji. O naszym profesjonaliźmie i wysokiej jakości usługach najlepiej świadczą zadowoleni klienci którzy wracają do nas po kolejne motocykle i korzystają z naszych usług serwisowych.

Zapraszamy do poszukiwań w serwisach:

ewentualnie możemy szukać danego motocykla sami i oferty przesyłać Państwu mailem.

Jesteśmy w stanie oszacować widełki cenowe wybranego motocykla oraz orientacyjny koszt naprawy.

Naturalnie nie każdy życzy sobie motocykl uszkodzony, wychodząc więc na przeciw Państwa wymaganiom, jesteśmy w stanie sprowadzić motocykl od prywatnych sprzedawców z serwisów typu:

tu również możemy szukać danego motocykla sami i oferty przesyłać Państwu mailem.

Regulamin współpracy:

 1. Jeśli znaleziony przez Państwa pojazd wzbudzi zainteresowanie przyjmujemy wpłatę kaucji w wysokości 2tyś PLN, kaucja oczywiście podlega niezwłocznemu zwrotowi w całości jeśli danego pojazdu nie uda się kupić za deklarowaną kwotę lub zostaje u nas na poczet następnej licytacji. O tym w 100% decyduje klient. W przypadku motocykli od prywatnych sprzedawców kaucja nosi miano zaliczki a reszta procedury nie zostaje zmieniona.
 2. Jeżeli pojazd zostanie wylicytowany/kupiony, czekamy aż zostanie dostarczony do kraju co trwa około 1-2tyg.
 3. Nasza prowizja od przeprowadzenia licytacji, wszelkich opłat oraz załadunku wraz z transportem w tym przypadku motocykla po terytorium Wielkiej Brytanii oraz do siedziby naszej firmy w Polsce wynosi:

  - 2000PLN w przypadku motocykla

  - 3000PLN w przypadku samochodu osobowego

  Przy dłuższej współpracy lub większych ilościach prowizja ustalana jest indywidualnie.

 4. Reszta ustalonej kwoty jest płacona przy odbiorze/dostawie pojazdu.Jeżeli klient zdecyduje się na transport pojazdu w inne niż siedziba naszej firmy miejsce, wycena transportu ustalana jest indywidualnie.
 5. Oczekiwanie na dowód rejestracyjny pojazdu wynosi od dwóch do czterech tygodni, jest to sprawa zależna od brytyjskiego wydziału komunikacji i na ten czas nie mamy wpływu. Na życzenie klienta przygotowujemy również komplet dokumentów do rejestracji(tłumaczenie dowodu rejestracyjnego i badanie techniczne).
 6. Jeśli macie państwo jakieś pytania lub wątpliwości zapraszam do kontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt
Maciek

tel. + 48 607 221 186

Dominik

tel. + 48 504 048 046

E-mail

biuro@motomasters.pl